Професионална доверба

Најнови производи

Pacoli power има професионални производни линии и силна моќ за поддршка на OEM, ODM или лични приспособени решенија за услуги и продажба на производи за нашите клиенти.

добредојде

За нас

Основана во 2014 година

Покрај реката Перл, во центарот на големиот залив.Лоциран во областа Нанхаи во градот Фошан, Foshan Pacoli power Co., Ltd е професионален полнач за мобилен телефон, адаптер за напојување, куќиште за мобилен телефон, заштитник на екранот на телефонот итн. производител, интегриран во дизајнот, производството и продажбата, што е посветено за да се испорача естетски, жешка продажба на мобилни додатоци B2B решенија.

сектори

Процес на производство

Производите главно се продаваат во САД, Јужна Америка, Европа, Африка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија и други земји ширум светот.Ние никогаш не ги запираме нашите чекори и едно ни е јасно, а тоа е, посветени сме на откривање и развивање интересни, забавни и паметни производи за нашите клиенти.

Pacoli адаптер за напојување