на Сервис

Сервис

d65ff425b84921de18826556a2247c7

Првично бевме компанија OEM, главно фокусирана на производство на канцелариски столици.Оттаму, се развивме во ODM, обезбедувајќи услуги за дизајн и производство и додавајќи голем број нови производи на нашата производна линија
Компанијата сега има оддел за истражување и развој, а ние почнавме да работиме со врвни локални хонорарни дизајнери за да го одржиме свеж.Станавме добавувач на канцелариски столици, способни да создаваме приспособени брендови на документите и пакувањата на производите и да создаваме прилагоден мебел според барањата на клиентите, што додава нова димензија на нашата услуга.
Имаме модернизирано управување и дигитализирана внатрешна и надворешна комуникација.Додадовме индустриски стандарден канцелариски софтвер и алатки за управување кои сега се синхронизираат со користење на облак технологија.
Обезбедуваме услуги за производство на канцелариски мебел B2B за глобални претпријатија, вклучувајќи комерцијални брендови, специјализирани продавници и хипермаркети, како и трговци на големо и трговци споменати погоре.Нашата производна линија вклучува стол за обука, канцелариски стол, канцелариски софа и други производи.
Контактирајте ја нашата служба за корисници за повеќе информации и ние ќе ја обработиме вашата нарачка што е можно поскоро!

Производство

Ќе се погрижиме клиентите точно да ги следат нивните производи.Затоа во pacoli power го обезбедуваме најнапредниот софтвер за производство на ERP за следење на вашите производи од фабриката до вашата врата.
Производството на нашите производи започнува со нашите материјали, кои исто така ќе бидат следени и проверени по пристигнувањето.По почетната фаза на пристигнување, проверете дали сите компоненти ги исполнуваат CE, CCC, FCC и другите стандарди за сертификација кои бараат строга контрола на квалитетот.

Производител на адаптер за напојување
садасда

Квалитет

Нема ништо што го цениме повеќе од квалитетот.Како врвен добавувач на мобилни додатоци, ние гарантираме дека сите наши производи се тестираат според стандардот CE, CCC, FCC итн.Тоа ги вклучува следните тестови:

ЈАДЕ ТЕСТ
ТЕСТ ЗА СТАРЕЕЊЕ
ПОЧЕТНИОТ ТЕСТ

Пакување

Ако не сте таму лично да ја прегледате вашата нарачка пред да ја испратиме, ќе собереме единица од секој артикл што сте го нарачале и ќе ги фотографираме за ваша погодност.Откако ќе ја направиме конечната проверка, внимателно ќе го спакуваме користејќи повеќеслојна процедура за пакување, што ќе обезбеди дека вашиот производ ќе пристигне за да одговара на вашите високи очекувања.

Најсовремените добавувачи на мобилни додатоци во Boke Furniture се подготвени да го дизајнираат, произведуваат и испорачуваат вашиот предмет во рекордно време.Во моментот кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ние сме подготвени да го одредиме датумот на испорака и соодветните детали за пратката.Имаме магацин полн со материјали кои го чекаат вашето единствено барање.

сададасфас

ОЕМ мобилни додатоци со поволни цени на големо!