на Полнач за автомобил

Полнач за автомобил

Краток опис:

Прилагодено LED дисплеј мобилен телефон за автомобил USB 3.0 полначи во автомобил приклучок за телефон брз адаптер за полнач за автомобил со двоен USB 12V производител


 • Мин. Количина на нарачка:10 Парче/Парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Тип:Адаптер за напојување, ПОЛНАЧ ЗА АВТОМОБИЛ
 • Заштита:Мобилен телефон
 • Влезен напон и струја:12-24V
 • Пристаниште:2 X USB
 • Излезна моќност:24 W MAX
 • Прифаќа:Сите USB кабли за полнење
 • Детали за производот

  Гаранција

  ПРЕДНОСТ

  Ознаки на производи

  Детали за полнач за автомобил

  Модел на полнач: Двоен полнач за автомобили QC3.0

  Влез на полнач: DC 12-24V

  Излез на полнач:

  USB1:QC3.0 (3,6-6,5V/3A,6,5-9V/2A,9V-12V/1,5A 18W Макс)

  USB2:QC3.0 (3,6-6,5V/3A,6,5-9V/2A,9V-12V/1,5A 18W Макс)

  Сертифициран: CE FCC RoHS

  Материјал за куќиште: материјал за компјутер -- огноотпорна и заштита на животната средина

  Параметар на полнач за автомобил

  Апликација
  Полнач за СИТЕ мобилни уреди
  Материјал
  ABS + компјутер
  Функција
  1. Заштита од прекумерно полнење 2. Заштита од прекумерно празнење 3. Заштита од краток спој
  4. Стабилна напонска заштита 5. Автоматско идентификување на тековната заштита на телефонот
  Гаранција
  1 година

  QC3.0 Полнач за автомобили

  qc3.0 полнач за автомобил
  Опис на USB-c полнач за автомобил
  Параметар за полнач за автомобил USB-c

  Полнач за автомобил вистински дисплеј

  qc3.0 usb-c полнач за автомобил вистински дисплеј

 • Претходно:
 • Следно:

 • Опсег на гаранција за напојување на Pacoli како подолу:

  • Оштетување при транспорт (бесплатна замена и бесплатен превоз).
  • Оштетување на функцијата (бесплатна замена и бесплатен транспорт).
  • Со печат на Пацоли.
  • Предмети во 3 години гаранција.
  • Пацоли пауер не е одговорен за каква било штета предизвикана од човекот.

  Услуга по продажба

  • Any urgent issue, please contact us at any time: jef@pacolipower.com, whatsapp:+86 13242572959, skype: Pacoli Power Service
  • Добавувач со 5 ѕвезди на aliababa за галантерија за телефон

  Добавувач на додатоци за мобилни телефони со 5 ѕвезди

   

   

   

   

   

   

   

  • Сопствена фабрика на Pacoli: разумна цена, подобра контрола на материјалот, стабилно снабдување

  Сопствена фабрика на Пацоли