на 5V USB полнач за телефон на големо-Pacoli Power

УСБ полнач

Краток опис:

Стандардно квалитетни производи Пренослив полнач 5W со професионална техничка поддршка Полнач за патување


 • Мин. Количина на нарачка:10 Парче/Парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Материјал:PC Огноотпорен материјал, Ган
 • Пристаниште:1 x USB
 • Излезна моќност: 5W
 • излезен напон и струја:5V/1A
 • Сертификација:ETL, ROHS, CE, FCC, CCC
 • Детали за производот

  Гаранција

  ПРЕДНОСТ

  Ознаки на производи

  Параметар за USB полнач на телефонот

  Име на полнач 5v 1a USB ѕиден полнач
  внесување 100-240vac 50/60hz
  излез 5vdc 1a 5W
  боја нормално бело, црно по избор
  употреба мобилен телефон, таблет, Mp3/mp4 плеер (сите уреди со USB порта)
  заштита OCP, OVP, OTP, заштита од краток спој
  дополнителна услуга прилагоден пакет;приспособено лого;

  Предности на USB полнач 5V1A:

  -5V 1A 5W USB ѕиден полнач;

  - користење на широка компатибилност за iPhone/Samsung/Huawei/Oppo/Vivo/Xiaomi итн.

  -Огноотпорно куќиште за PC материјали

  -мулти-заштита (OVP,OCP,OSP,OTP)

  -соUL, CUL, FCC сертификацијаза пазарот во САД и Канада;

  Политика за гаранција за USB полнач 5V1A:

  -сите 100% тестирани пред пратката

  -2 години гаранција за квалитет (Променете нова или fefund ако е скршена во рок од 1 година при нормална употреба)

  УСБ 5V1A полнач Приспособени ставки:

  Достапно е лого со ласер, врежано на школка

  -достапен приспособен пакет

  -Достапно е уште едно посебно барање, како што е печатење на баркод и стап за UPC код

  Опис на USB полнач

  Опис на USB полнач
  5v1a USB екран за полнач
  Полнач за iPhone 5v 1a
  Полнач за телефон 5V1A

 • Претходно:
 • Следно:

 • Опсег на гаранција за напојување на Pacoli како подолу:

  • Оштетување при транспорт (бесплатна замена и бесплатен превоз).
  • Оштетување на функцијата (бесплатна замена и бесплатен транспорт).
  • Со печат на Пацоли.
  • Предмети во 3 години гаранција.
  • Пацоли пауер не е одговорен за каква било штета предизвикана од човекот.

  Услуга по продажба

  • Any urgent issue, please contact us at any time: jef@pacolipower.com, whatsapp:+86 13242572959, skype: Pacoli Power Service
  • Добавувач со 5 ѕвезди на aliababa за галантерија за телефон

  Добавувач на додатоци за мобилни телефони со 5 ѕвезди

   

   

   

   

   

   

   

  • Сопствена фабрика на Pacoli: разумна цена, подобра контрола на материјалот, стабилно снабдување

  Сопствена фабрика на Пацоли