на Контактирајте со нас-Pacoli power

Контактирајте не

Foshan Pacoli power Ltd.

Адреса

Бр. 211-10, патот Појанг, Хуангки, градот Дали, округот Нанхаи, Фошан

Е-пошта

jef@pacolipower.com

Телефон

Whatsapp: 008613242572959

Телефон:008613242572959

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

сабота,Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја