Besimi profesional

Produktet e fundit

Pacoli power ka linja prodhimi profesionale dhe fuqi të fortë për të mbështetur OEM, ODM ose shërbime personale të personalizuara dhe zgjidhje të shitjes së produkteve për klientët tanë.

mirëseardhje

Rreth Nesh

Themeluar në vitin 2014

Pranë lumit Pearl, në qendër të gjirit të madh.E vendosur në rrethin Nanhai të qytetit Foshan, Foshan Pacoli power Co., Ltd, është një karikues profesional i telefonit celular, përshtatës i energjisë, kuti telefoni celular, mbrojtës i ekranit të telefonit, etj. prodhues, i integruar në projektimin, prodhimin dhe shitjet, i cili është angazhuar për të ofruar zgjidhje estetike dhe të nxehta të aksesorëve celularë B2B.

sektorët

Procesi i prodhimit

Produktet shiten kryesisht në SHBA, Amerikën e Jugut, Evropë, Afrikë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore dhe vende të tjera anembanë botës.Ne kurrë nuk i ndalim hapat tanë dhe një gjë është e qartë për ne, domethënë, ne jemi të përkushtuar të zbulojmë dhe zhvillojmë produkte interesante, argëtuese dhe të zgjuara për klientët tanë.

Përshtatës i energjisë Pacoli