Shitës me shumicë i përshtatësve AC/DC 丨Pacoli Power

Përshtatës i energjisë

Përshkrim i shkurtër:

furnizimi EU AU US priza Muri AC DC 12V1A 12V1.5A Përshtatës i rrymës për shirita Led Kuti televizori Ip kamera Cctv


 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Lloji i daljes: DC
 • Lidhje:Lidhu në prizë
 • Tensioni i hyrjes:100 ~ 240 vac
 • Rryma e daljes:1.5a
 • Tensioni i daljes:12 V
 • Materiali:Material ABS+PC kundër zjarrit
 • Detajet e produktit

  Garancia

  PËRPARËSI

  Etiketat e produktit

  Parametrat e përshtatësit të energjisë:

  Input
  Gama e tensionit
  90 ~ 264 Vac (Tensioni i hyrjes normale i ringjallur është 100 ~ 240 Vac)
  Gama e frekuencës
  47/63 Hz
  Efikasiteti
  88% min
  Prodhimi
  Tensioni DC
  5V 6V 9V 12V 15V 20V 24V etj.(Të gjitha Optioal)
  Rentuar Rent
  0,5A 1A 2A 3A etj.(Të gjitha opsionale)
  Ranted Power
  2,5W-36W (Të gjitha opsionale)
  Toleranca e tensionit
  ±5%
  Rregullorja e linjës
  ±1%
  Rregullorja e ngarkesës
  ±5%
  Mjedisi
  Temperatura e punës.
  0 ~ + 40 ℃
  Lagështia e punës
  20~85% RH jo kondensuese
  Temperatura e ruajtjes, Lagështia
  -20~+75℃, 10~90%RH
  TË TJERËT
  Certifikatat
  UL ETL CE RoHS FCC SAA C-tick CB etj.
  PAKETIMI
  Kuti letre e bardhë

  Karakteristikat e produktit të përshtatësit të energjisë

  Me 4 mbrojtje : Mbrojtje nga qarku i shkurtër ;Mbrojtje mbi Tension ;Mbrojtje Mbi Rrymë ;Mbrojtje ndaj temperaturës Fuqi e vërtetë, testim i plakjes me ngarkesë të plotë, testim ngarkimi 100%.

  UL ETL CE FCC RoHS SAA C-tik-tak CB i MiratuarABS+PC Material rezistent ndaj zjarrit, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe rezistent ndaj flakës

  Prano OEM/ODM

  Certifikatat tona të përshtatësit të energjisë:

  Përshtatës PACOLIPOWER me miratim ndërkombëtar.

  Tregu amerikan:Efikasiteti UL FCC, ETL, DoE Niveli VI,

  Tregu i BE-së:CE CB RoHS, ERP

  Tregu në Mbretërinë e Bashkuar:CE CB, ERP

  Tregu i AU:SAA C-tik-tak

  Tregu JP:PSE

  Tregu KR: KC

  Përshtatës i energjisë 12 W
  Adapter rryme 12W US EU AU
  Përshtatës i energjisë 12w
  Spina e përshtatësit të rrymës 12w
  Spina e përshtatësit të rrymës 12w
  Spina e përshtatësit të rrymës 12w
  Përshtatës i rrymës 12w 12v AC DC
  Përshtatës i rrymës 12w 12v AC DC

  Kush eshtePacoli Power?

  • Furnizuesi me përvojë i aksesorëve celularë, i vendosur në Kinë, filloi në vitin 2014, duke furnizuar me shumicë produktin e mëposhtëm:

  Karikuesi i telefonit celular OEM / ODM:

  • Ngarkues QC3.0, Ngarkuesit PD, karikues makine,karikues pa tela, krijues të gjithë në një karikues me valë dhe produkte të tjera karikimi.ndihmoni pronarët e dyqaneve të telefonave celularë të vegjël dhe të mesëm, tregtarët me shumicë, importuesit dhe shpërndarësit në mbarë botën që të marrin mallra direkt nga fabrikat dhe të maksimizojnë fitimet.

  Përshtatës i energjisë:

  • Përdoret për furnizimin me energji të kamerës, shiritit të dritës LED, kompjuterit, tabelës së lëvizshme të dritës, ruterit, masazhatorit dhe produkteve të tjera elektronike.

  Çfarë mund t'u sjellë Pacoli klientëve?

  • Si blerës i aksesorëve të telefonit celular, ju dëshironi të gjeni produktet dhe shërbimet më të mira.Pacoli power është një furnizues me përvojë i karikuesit të telefonit, përshtatësit të energjisë, kutisë së telefonit celular dhe mbrojtësit të ekranit.Kuptoni dhe personalizoni produktet dhe shërbimet tona për të përmbushur nevojat tuaja.
  • Mbështetje trajnimi me cilësi të lartë.Pavarësisht nëse jeni menaxher i dyqanit të telefonave celularë, marketingu online dhe shitës me shumicë apo markë, pacoli power mund t'ju ofrojë aksesorët e telefonit celular dhe mbështetjen teknike që ju nevojitet.

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Fusha e garancisë së energjisë së Pacoli si më poshtë:

  • Dëmtime gjatë transportit (ndërrim falas dhe transport falas).
  • Dëmtimi i funksionit (ndërrimi falas dhe transporti falas).
  • Me pullë Pacoli.
  • Artikujt në 3 vjet garanci.
  • Pacoli power nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga njeriu.

  Shërbimi pas shitjes

  • Any urgent issue, please contact us at any time: jef@pacolipower.com, whatsapp:+86 13242572959, skype: Pacoli Power Service
  • Furnizuesi me 5 yje në Aliababa për aksesorët e telefonit

  Furnizuesi me 5 yje i aksesorëve të celularëve

   

   

   

   

   

   

   

  • Fabrika e vet Pacoli: çmim i arsyeshëm, kontroll më i mirë i materialit, furnizim i qëndrueshëm

  Fabrika e vet Pacoli