Na kontaktoni-Pacoli power

Na kontaktoni

Foshan Pacoli power Ltd.

Adresë

Nr. 211-10, Poyang Road, Huangqi, Dali Town, Nanhai District, Foshan

E-mail

jef@pacolipower.com

Telefoni

Whatsapp: 008613242572959

Telefon:008613242572959

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni