Rasti i telefonit OEM/ODM Fabrika e burimit të karikimit të telefonit celular

Rreth Nesh

KOMPANIA JONE

Profili i Kompanisë

Foshan Pacoli power Co., Ltd.

Ekipi ynë
Pranë lumit Pearl, në qendër të gjirit të madh.E vendosur në rrethin Nanhai të qytetit Foshan, Foshan Pacoli power Co., Ltd, është një prodhues profesionist i elektronikës për konsumatorin, i integruar në projektimin, prodhimin dhe shitjet, i cili është angazhuar për të ofruar zgjidhje estetike dhe të nxehta të aksesorëve celularë B2B.

Ekipi ynë

Historia jonë

Pacoli Power këmbëngul vazhdimisht në vlerat që klienti është i pari dhe cilësia është përparësia, ne përmirësohemi vazhdimisht duke pasur parasysh këto fjalë kyçe: diell, komunikim, bashkëpunim, performancë dhe inovacion.Për shumë vite, ne kemi mbajtur angazhimin tonë për përmirësime të vazhdueshme, duke rritur vazhdimisht modelet e produkteve dhe investojmë më shumë në kërkimin dhe zhvillimin, vazhdimisht inovojmë dhe përmirësojmë teknologjitë, produktet dhe shërbimet.Duke i kushtuar më shumë rëndësi cilësisë, duke i dhënë më shumë rëndësi kredisë, ne jemi përpjekur të ofrojmë produkte premium dhe përvojë të shkëlqyer për të gjithë klientët, gjë që pasqyron saktësisht sistemin tonë të vlerave.

 

Fitimi është vetëm fillimi, e ardhmja fillon me një hap.Sot, Pacoli po qëndron në skenën e epokës gjithnjë në ndryshim, ne synojmë të ndërtojmë markën e elektronikës së konsumatorit të krijuar nga Kina me fuqinë e kompanisë.Pavarësisht se sa shpejt po ndryshon tregu, ne i qëndrojmë gjithmonë besnikë aspiratës sonë origjinale.Mbi bazën e kërkimit dhe zhvillimit, nën garancinë e cilësisë, me punonjësit si rrënjë, ne synojmë të ofrojmë pajisje celulare moderne dhe të shëndetshme për përdoruesit globalë, duke u përpjekur të ndërtojmë markën e parë të elektronikës së konsumit. .

Prodhimi i kufjeve, kutia celulare, karikues celulari, karikues wireless
Fuqia Pacoli përdoret për të treguar produktet e gatshme si karikuesin, përshtatësin e energjisë dhe kutinë e telefonit celular.
Karikuesi PD, ngarkuesi USB, ngarkuesi i telefonit, procesi i kërkimit dhe zhvillimit të përshtatësit të energjisë

Fabrika

E themeluar në vitin 2014, kompania është një ndërmarrje moderne që integron R & D, prodhimin dhe shitjet, e specializuar në prodhimin e aksesorëve të telefonave celularë të nivelit të lartë.

Showroom

Pacoli power fokusohet në fushën e aksesorëve të telefonave celularë dhe është në përputhje me dizajnin origjinal, të prodhuar në Kinë dhe filozofinë e biznesit global.

R&D

Pacoli power vazhdon të prezantojë dizajne më të mira për t'i shërbyer tregut.Përpiquni të ndërtoni një markë pajisjesh celulare origjinale kineze me ndikim ndërkombëtar.
Nëse dëshironi të dini më shumë, mund të na kontaktoni.