Çmimi i fabrikës Karikues telefoni me valë 10W丨Pacoli Power

Karikues me valë

Përshkrim i shkurtër:

15W 10w Qi me karikues pa tela Mbushëse drite LED me karikim të shpejtë Karikues pa tel


 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Lloji:Karikues Elektrik, Wireless
 • Përdorimi:Celular
 • Materiali:Aliazh alumini+PC, PC+alumin
 • Funksioni:Qi, karikues pa tela me karikim të shpejtë
 • Numri i modelit:WCA-003
 • Tensioni dhe rryma e hyrjes:9V/2A, 5V/2A
 • Detajet e produktit

  Garancia

  PËRPARËSI

  Etiketat e produktit

  Pikat kryesore të ngarkuesit pa tel QI 10W 15W:

  1. Karikues pa tel standard Qi.
  2. Fuqi e lartë 15w/10w/7.5w, karikim i shpejtë.
  3. Mbrojtja e marrësit nga qarku i shkurtër, shmangi mbingarkimin dhe mbinxehjen, i sigurt dhe i besueshëm.
  4. Ultra i hollë, tregues LED, portativ, i përshtatshëm për familje, zyra, vende publike etj.
  5. Mbështet logon e personalizuar, sasia minimale e porosisë: 100 copë, porosia e parë mund të personalizohet logoja falas.
  6. Mbështetni dërgimin e Amazon FBA dhe arrini brenda 3-5 ditësh.

  Parametri i ngarkuesit pa tela 10W 15W

  Emri i produktit
  WCA-003
  Fuqia
  15W/10W/7.5W
  Materiali
  Aliazh alumini
  Hyrja e karikuesit me valë:
  5V-2A 9V-1,67A
  Dalja e karikuesit me valë
  DC 5v-1A 9V-1.2A
  Distanca e karikimit
  4 ~ 10 mm
  Frekuenca
  110-205 KHz
  Konvertimi
  ≥80%
  I certifikuar
  CE\FCC\RoHS
  Modeli i aplikueshëm
  Mbështetje për të gjithë telefonat me qi, ju lutemi porosisni marrësin qi nëse telefoni nuk mund të mbështesë karikimin me valë qi.
  Lista e produkteve
  Mbushja e karikuesit me valë*1

  Kabllo USB * 1
  Kuti dhuratash*1
  Manuali i përdorimit Karta* 1
  Shënime:
  Për telefonat celularë të cilët nuk janë të pajisur me funksion karikimi qi, ju lutemi porosisni edhe marrësin qi, ka dy lloje marrësish qi, njëri është për iphone, tjetri për telefonat android.

  Kush eshtePacoli Power?

  • Furnizuesi me përvojë i aksesorëve celularë, i vendosur në Kinë, filloi në vitin 2014, duke furnizuar me shumicë produktin e mëposhtëm:

  Karikuesi i telefonit celular OEM / ODM:

  • Ngarkues QC3.0, Ngarkuesit PD, karikues makine,karikues pa tela, krijues të gjithë në një karikues me valë dhe produkte të tjera karikimi.ndihmoni pronarët e dyqaneve të telefonave celularë të vegjël dhe të mesëm, tregtarët me shumicë, importuesit dhe shpërndarësit në mbarë botën që të marrin mallra direkt nga fabrikat dhe të maksimizojnë fitimet.

  Përshtatës i energjisë:

  • Përdoret për furnizimin me energji të kamerës, shiritit të dritës LED, kompjuterit, tabelës së lëvizshme të dritës, ruterit, masazhatorit dhe produkteve të tjera elektronike.

  Çfarë mund t'u sjellë Pacoli klientëve?

  • Si blerës i aksesorëve të telefonit celular, ju dëshironi të gjeni produktet dhe shërbimet më të mira.Pacoli power është një furnizues me përvojë i karikuesit të telefonit, përshtatësit të energjisë, kutisë së telefonit celular dhe mbrojtësit të ekranit.Kuptoni dhe personalizoni produktet dhe shërbimet tona për të përmbushur nevojat tuaja.
  • Mbështetje trajnimi me cilësi të lartë.Pavarësisht nëse jeni menaxher i dyqanit të telefonave celularë, marketingu online dhe shitës me shumicë apo markë, pacoli power mund t'ju ofrojë aksesorët e telefonit celular dhe mbështetjen teknike që ju nevojitet.

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Fusha e garancisë së energjisë së Pacoli si më poshtë:

  • Dëmtime gjatë transportit (ndërrim falas dhe transport falas).
  • Dëmtimi i funksionit (ndërrimi falas dhe transporti falas).
  • Me pullë Pacoli.
  • Artikujt në 3 vjet garanci.
  • Pacoli power nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga njeriu.

  Shërbimi pas shitjes

  • Any urgent issue, please contact us at any time: jef@pacolipower.com, whatsapp:+86 13242572959, skype: Pacoli Power Service
  • Furnizuesi me 5 yje në Aliababa për aksesorët e telefonit

  Furnizuesi me 5 yje i aksesorëve të celularëve

   

   

   

   

   

   

   

  • Fabrika e vet Pacoli: çmim i arsyeshëm, kontroll më i mirë i materialit, furnizim i qëndrueshëm

  Fabrika e vet Pacoli