Ngarkues telefoni 5V USB Shitës me shumicë-Pacoli Power

Karikues USB

Përshkrim i shkurtër:

Produkte të cilësisë standarde Karikues portativ 5W me karikues udhëtimi me mbështetje teknike profesionale


 • Min.Sasia e porosisë:10 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Materiali:Material i papërshkueshëm nga zjarri PC, Gan
 • Porti:1 x USB
 • Fuqia dalëse: 5W
 • Tensioni dhe rryma e daljes:5V/1A
 • Certifikimi:ETL, ROHS, CE, FCC, CCC
 • Detajet e produktit

  Garancia

  PËRPARËSI

  Etiketat e produktit

  Parametri i ngarkuesit USB të telefonit

  Emri i ngarkuesit Karikues muri USB 5v 1a
  hyrje 100-240vac 50/60hz
  prodhimit 5vdc 1a 5W
  ngjyrë normale e bardhë, e zezë opsionale
  përdorimi telefon celular, tablet, luajtës Mp3/mp4 (të gjitha pajisjet me port USB)
  mbrojtjes OCP, OVP, OTP, Mbrojtje nga qarku i shkurtër
  shërbim shtesë paketë e personalizuar; logo e personalizuar;

  Përparësitë e ngarkuesit USB 5V1A:

  - Karikues muri USB 5V 1A 5W;

  -përdorim i gjerë i përputhshmërisë për iPhone/Samsung/Huawei/Oppo/Vivo/Xiaomi etj.

  -Kasë për materiale PC rezistente ndaj zjarrit

  -Mbrojtje me shumë (OVP,OCP,OSP,OTP)

  -meCertifikimi UL, CUL, FCCpër tregun e SHBA dhe Kanadasë;

  Politika e garancisë së ngarkuesit USB 5V1A:

  -Të gjitha 100% të testuara para dërgesës

  -2 vjet garanci për cilësinë (Ndrysho një të re ose fefund nëse prishet brenda 1 viti në përdorim normal)

  Karikues USB 5V1A Artikuj të personalizuar:

  -Logo me porosi me lazer të gdhendur në guaskë në dispozicion

  -Paketa e personalizuar e disponueshme

  -Një kërkesë tjetër e veçantë e disponueshme, si p.sh. printimi i kodit të barkodit UPC dhe shkop i disponueshëm

  Përshkrimi i ngarkuesit USB

  Përshkrimi i ngarkuesit USB
  Ekran i ngarkuesit USB 5v1a
  Karikues iPhone 5v 1a
  Karikues telefoni 5V1A

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Fusha e garancisë së energjisë së Pacoli si më poshtë:

  • Dëmtime gjatë transportit (ndërrim falas dhe transport falas).
  • Dëmtimi i funksionit (ndërrimi falas dhe transporti falas).
  • Me pullë Pacoli.
  • Artikujt në 3 vjet garanci.
  • Pacoli power nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga njeriu.

  Shërbimi pas shitjes

  • Any urgent issue, please contact us at any time: jef@pacolipower.com, whatsapp:+86 13242572959, skype: Pacoli Power Service
  • Furnizuesi me 5 yje në Aliababa për aksesorët e telefonit

  Furnizuesi me 5 yje i aksesorëve të celularëve

   

   

   

   

   

   

   

  • Fabrika e vet Pacoli: çmim i arsyeshëm, kontroll më i mirë i materialit, furnizim i qëndrueshëm

  Fabrika e vet Pacoli